rękodzieło skórzane tworzymy od 2020

O nas

nasza podróż

Nasza historia

Marka Kingdom powstała jako efekt zamiłowania do piękna, wysokiej jakości i zdolności do pracy manualnej. Zaczęło się w 2020 roku, od pomagania w jednym ze szczecińskich zakładów kaletniczych. Talent i przedsiębiorczość szybko pomogły kiełkującej pasji i tak oto powstałyśmy MY. Kinga i Dominika. Kingdom.

Dłubaniem w skórze zajmujemy się po godzinach. Kinga na co dzień pracuje w branży reklamowej jako grafik, jest specem od tworzenia. Sercem. Dominika jest kobietą biznesu, przedsiębiorczą osobą działającą w branży motoryzacyjnej, niespokojnym duchem ciągle idącym do przodu. Głową. Niezastąpionym towarzyszem oraz pomocnikiem w pracowni jest też kot Janek, prawdziwy ekspert od przeszkadzania.

Mimo, ze pracujemy na dwa etaty mimo zmęczenia zawrotnym tempem naszego życia, tworzenie niezmiennie sprawia nam wiele radości. Uwielbiamy cały proces projektowania, malowania i kilometrów ręcznego szycia. Uwielbiamy satysfakcję z ukończenia każdego projektu i zamówienia. Uwielbiamy uśmiech klienta po otwarciu pudełka <3 Oprócz pracy i biznesu mamy jeszcze wiele pasji. Każdą wolną chwilę wykorzystujemy na łucznictwo, jazdę konna, rower czy po prostu obcowanie z naturą. Naszym celem na przyszłość jest ciągły rozwój i inwestycja we wspólny biznes, tak aby ta pasja stała się sposobem na życie.

stoisko rękodzieła Kingdom Leathercraft
Kinga i Dominika trzymające certyfikat marki zrobione w Szczecinie

zespół

Poznaj nas

Kinga na tle pomnika czynu polaków, znajdującego się w Szczecinie, trzymająca portfel skórzany męski z wytłoczonym pomnikiem trzech orłów

Kinga

ekspertkA od tworzenia i projektowania

Dominika na tle Puszczy Bukowej w Szczecinie z Plecakiem skórzanym Emily Bag wzór Creative Awl

Dominika

ekspertka od tworzenia i marketingu

Kot Janusz leżący na kanapie

Janek

ekspert od przeszkadzania